mconnection na Facebooku
You need to upgrade your Flash Player
You need to upgrade your Flash Player
 
 
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Pliki przechowywania i odtwarzania multimediów pobrane z internetu nie był to duży oferta, dopóki idea DRM został przedstawiony. DRM został przedstawiony za bezpieczeństwo plików multimedialnych przechowywanych w Internecie i praw autorskich obaw. Komputery odgrywają kluczową rolę w naszym życiu.


NIKON

Bez względu na wymóg jest, to jest najbardziej typowe dla każdego, aby znaleźć pliki multimedialne, audio i wideo, trzymane w tych systemach komputerowych. Przechowywania, udostępniania plików i mediów gry pobrane z internetu, nie było to nic wielkiego, dopóki idea DRM został przedstawiony.


LICYTUJIKUP.PL

DRM został wprowadzony dla bezpieczeństwa plików multimedialnych, które są przechowywane w Internecie i praw autorskich problemów, to rzeczywiście stać się jednym z najbardziej zniechęcających nazwisk wśród tych, którzy uwielbiają grać i dzielić się muzyką i videos.


BOOKKEEPER

Exactly co to jest DRM? Zarządzania prawami lub cyfrowych DRM , może być każda technologia, która ogranicza wykorzystanie treści cyfrowych, niezależnie od proponowanego limitu. DRM jest wykorzystał szeroko przez wielu wybitnych firm takich jak Amazon, Apple Inc.,


 
 
Partnerzy: