mconnection na Facebooku
You need to upgrade your Flash Player
You need to upgrade your Flash Player
 

Microsoft, aby chronić swoje pliki online i offline.What sprawia DRM irytujące? "DRM ma rację. Pomyśl o sytuacji, gdy kupisz niezwykle samochód i państwa sprzedającego, że możesz prowadzić swój samochód tylko na torach wyścigowych jednak nie gdzie indziej, nawet jeśli chcesz.


DRM jest jak that.People może takie, aby udostępniać filmy wideo i pliki audio z najbliższymi po kupują CD lub pobrać materiały z sieci. Jeśli te pliki są zabezpieczone DRM, to oni nie mogą po prostu zrobić. Nie można skopiować je i odtwarzać je w inny devices.


What jest rozwiązanie? Konwerter DRM Media i DRM usuwania lub striptizerka mogła łatwo być odpowiedź.


Istnieją pewne oprogramowanie, które pomaga usunąć zabezpieczenia DRM, ale jak wszystko inne, są plusy i minusy w wykorzystaniu tych programow może być idealnym konwerter oprogramowania DRM?


DRM jego oprogramowanie jak myFairTunes, QTFairUse itp, które pomaga w usuwaniu zabezpieczeń DRM z plików multimedialnych.


Jednak konwerter DRM Aimersoft za media prowadzi linię niektóre z ciekawych cech, których brakuje na i nigdy nie może być stwierdzone w innych.


Nawet bezpłatne odmiana posiada funkcje, które można łatwo pokonać kilka z płatnego oprogramowania, jak konwersję, Windows 8 i Mac OS X (Mountain Lion) wsparcie, i tak dalej. Istnieją pewne aspekty, które sprawiają, że oprogramowanie to musi mieć, podobnie jak w następujący sposób: Formaty .


Co wiesz o social media? Zanim odpowiesz na to pytanie, powiem ci, że wiesz więcej, niż może się wydawać.Social media to po prostu kolejny sposób dla nas do komunikowania się i łączyć ze sobą.

 


 
Partnerzy: