mconnection na Facebooku
You need to upgrade your Flash Player
You need to upgrade your Flash Player
 
MARZEC DLA PORT ŁÓDŹ

Byś zawsze słyszałem od swoich starszych, że sektor mediów ma wiele możliwości do zaoferowania. Prawdą jest też, ponieważ materiał jest zamiar zatrzymać się w świecie przez długi czas. Podczas gdy jeden pojazd materiał może pozostawać w tyle, a drugi może wymyślić, ale mediów, per se, nie ruszać przez kurs. Dlatego, możliwości, które są w ofercie są high.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE IPISS

It nie tylko o możliwościach, choć. Jest wiele innych powodów, dlaczego ludzie chcą być częścią sektora mediów. Jednym z nich jest zadowolenie z pracy. Media będą zawsze oferować fascynujących miejsc pracy na kasie i każdy dzień jest wyjątkowy.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA TARR

Jest to wyzwanie, że niektórzy ludzie lubią brać up.Now, że wierzysz, że sektor mediów jest prospektywne i ciekawe, trzeba zdać sobie sprawę, że znacjonalizowany sektor mediów Indie ?? y jest równie pełen możliwości.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PONOWNIE DLA PORTU ŁÓDŹ

Ten artykuł zbada zasad stojących za planowanie mediów. Po wszystkie badania i strategizing zostały przeprowadzone przez firmy do kolejnego etapu którą musi się zmierzyć jest zacząć promować to, co ... Ten artykuł zbada zasad stojących za planowanie mediów.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA OKRĘGOWEJ IZBY RADCÓW PRAWNYCH

Po wszystkie badania i strategizing zostały przeprowadzone przez firmy do kolejnego etapu którą musi się zmierzyć jest zacząć promować to, co oferują dla swoich potencjalnych nowych klientów. Oczywiście najważniejszą bronią w ofercie każdej firmy, aby osiągnąć te nowe klientów jest dobrze pomyślany kampania reklamowa.
zobacz więcej >>

MCONNECTION Z KAMPANIĄ PROMUJĄCĄ ZROT

Istotne jest zatem, że spędzają czas planowania go. Jeśli chodzi o produkcję dobrze pojętej strategii planowania reklamy w mediach są pewne rzeczy, które należy sprawdzić. Obecnie istnieje wiele różnych sposobów, w jakie firma może uzyskać ich przesłanie do swoich klientów.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PONOWNIE DLA URZĘDU MIASTA ŁODZI

Mogą one, jeśli chcą korzystać z telewizji, gazet, czasopism, a także radio. Plus mogą rozważyć zobacz jaki sposób można reklamować swoją działalność w internecie. Metoda, która nigdy jednak reklama w mediach, że zdecydują się oni także muszą być świadomi ich kolejności constraints.In budżet planować swoje kampanie reklamowe właściwie są 3 pytania, na które każdy dobry Planowanie mediów powinni zadać sobie.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA URZĘDU MIASTA GRUDZIĄDZA

Co to jest prawo mix mediów do wykorzystania na kampanię? Co według któregokolwiek z dostępnych nośników może zapewnić ich bezpośredni dostęp do klientów, którzy są docelowe?
zobacz więcej >>

MCONNECTION Z KAMPANIĄ W PRASIE DLA TOYA TM

Jak często powinno ich być wyświetlane reklamy i kiedy powinny być pokazane. Gdy są one w stanie udzielić odpowiedzi na te pytania, a następnie planiści mediów może zacząć patrzeć na budżet, że mają i jak wykorzystać go fully.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE

It jest zadaniem projektanta mediów, które często działa w ramach agencji reklamowej lub nawet dla firmy specjalności do urządzenia właściwą strategię planowania mediów. Zadaniem planowania mediów jest ściśle współpracować z ludźmi w branży w celu opracowania planu i strategii, która przyniesie, że wszystkie ważne klientów do firm door.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Unfortunately, jeśli chodzi o opracowanie doskonałej strategii planowania mediów dla firmy najlepsza rzecz, że każdy może zrobić Planowanie mediów jest najpierw dowiedzieć się o tym. Ważne jest to, że spędzam czas z ich klient nauki tyle, ile może, zanim faktycznie opracowania strategii przynieść klientom uciekają do drzwi firmy. Po Planowanie mediów opracował plan, który ich zdaniem będzie najlepsze dla firmy, w której następnie przekazać to, co chcą się z kupującym w mediach, co może być ktoś inny i ta sama osoba.
zobacz więcej >>

KAMPANIA MINISTERSTWA ZDROWIA W PRASIE MEDYCZNEJ

Spotting mieszane sztuki mediów nie zawsze jest oczywiste, choć innych czasach trudno jest przegapić. Spójrz na to, co dokładnie jest mieszane sztuki mediów, niektóre z różnych mediów wykorzystywanych do stworzenia tej formy sztuki, i jak można się dobrze bawić, tworząc swój własny kawałek lub mieszane sztuki mediów. Mieszane sztuki mediów może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE PORTAL KOLOROWE KREDKI

Zasadniczo, mieszane sztuki mediów jest, gdy dzieło sztuki jest tworzony przy użyciu więcej niż jednego czynnika. Medium zasadniczo odnosi się do każdego materiału, który artysty używa do utworzenia ich części pracy.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE 21. FINAŁ WOŚP W PORCIE ŁÓDŹ

Wpierw spójrz na różnych rodzajach nośników, i jak to jest stosowane w mieszanych mediów art.In malarstwa, mediów odnosi się zarówno do podstawy do której stosuje się farby, rodzaju użytej farby i stosowanej metody stosować farby , Różne rodzaje zasad obejmują płótno, szkło, metal, papier, tkanina i drewno. Farby mogą być stosowane oleje, akryle, akwarele, emalii, atrament i tempery.
zobacz więcej >>

FUJIFILM SZUKA AMBASADORA

Różne rodzaje aplikacji obejmuje szczotki, puszki aerozolu, laski, szpachla, action painting, i palce. Jeśli chodzi o rzeźby, różnych mediów obejmuje materiał używany do rzeźbienia (kamień, marmur, drewno, lód, wosku, gipsu lub granit), materiał z którego rzeźba jest odlewana (brąz, metal, gips, plastik lub cementu) i materiały z których rzeźba jest modelowane (glina, gips i papier-mache).
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA URZĘDU MIASTA ŁODZI

 

Nośnik może również zawierać narzędzia (nóż, elektronarzędzia, piła, koło garncarskie, nożyce do drutu, papieru ściernego i więcej) używane do stworzenia rzeźby. Czasami mieszane sztuki mediów jest bardzo subtelny, czasami rażąco oczywiste.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PO RAZ DRUGI PROMUJE "FREEDOM"

 

 

Widziałem kilka wspaniałych mieszane sztuki mediów, w których używany jest akrylowa na bazie metalu, a następnie małe, media piaszczysty, jak piasek lub ryżu, miesza się z akrylu, aby dodać tekstury do malowania.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PONOWNIE DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

 

W takich momentach, może to być trudne do wykrycia, gdy różne media wykorzystywane w farbie, ale tekstury i wymiar dodany do sztuki może naprawdę coś zmienić w ogólnej gotowego piece.A prawdziwej zabawy, i oczywiste, forma mieszana sztuka mediów jest zbiorowiskiem.
zobacz więcej >>

KOLEJNA KAMPANIA DLA MSIT

Zbiorowiskiem jest formą sztuki, która jest trójwymiarowy i składa się z łącząc obiekty, które można znaleźć.
zobacz więcej >>

PROMUJEMY KONKURS INNOWATOR MAZOWSZA

Zbiorowiskiem naprawdę ma mieszane sztuki mediów do nowego poziomu. Zamiast korzystać z tradycyjnych mieszanych obiekty multimedialne, rozgałęzia się i obejmują wszystko, co artysta używa do tworzenia ich dzieło sztuki. Może on wynosić od zwykłych, codziennych przedmiotów do niezwykłych rzeczy, które zastanawiają się, gdzie artysta nawet udało się je znaleźć.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE ŁÓDZKIE LOTNISKO

Ta forma mieszane sztuki mediów jest zabawa dla każdego, aby spróbować, od młodych do starych, samemu lub z grupą. I widziałeś nawet lokalne targi, które mają nową kategorię montowane sztuki za pomocą przedmiotów z recyklingu.
zobacz więcej >>

KAMPANIA DLA UMWP

W dzisiejszym świecie, gdzie "będzie zielone" i recykling jest bardzo promowana, a nawet zachęcać do nauczania w szkołach, przy użyciu elementów w sztuce, które już nie mogą być używane w sposób tradycyjny stał się bardzo popularny.
zobacz więcej >>

PIERWSZA KAMPANIA PROMOCYJNA PĘTLI ŻUŁAWSKIEJ


Jest to kolejna forma recyklingu. Niektórzy artyści stały się bardzo popularne i utalentowany w tej dziedzinie sztuki. Niezależnie od preferencji stylów artystycznych, nie jest niczym niezwykłym, aby istniała mieszanka różnych mediów.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE OGRODY RÓŻANE

Zapoznaj się z mieszanych sztuki mediów następnym razem jesteś w galerii sztuki, niektóre będą oczywiste, ale przyjrzeć się różnych płócien, niektóre będą niespodziewanie być mieszane sztuki mediów.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PROMUJE MSIT

Tak, zatrzymać w błąd przez media. Dlaczego tak mówię? To dlatego, że media czy wysyła błędne informacje o rzeczywistym styl życia milionera.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PRACUJE DLA PRACODAWCÓW RP

Więc co dokładnie jest nie tak z mediami? Media pokazuje nam, że milionerem jest ktoś, kto spędzić bogato, obiad w najlepszych restauracji, pobyt w wielkim bungalow, i jazdy luksusowych samochodów sportowych.
zobacz więcej >>

MCONNECTION PRACUJE DLA PL.2012

W rzeczywistości to nie jest prawdziwe! Prawdziwy styl życia z self-made milioner jest dokładnie przeciwieństwem tego, co media pokazując. Jeśli jest milionerem, który żyje tak, jak ich życie, co media pokazując, wierzę, że milioner będzie w upadłości bardzo szybko.
zobacz więcej >>

WAKACYJNA KAMPANIA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Każdy self-made milioner wie, że wydatki bogato, jazdy luksusowe samochody, nie będzie bogaty. Wszystkie te materiały posiadanie pozwoli im ubogich, szybko! Więc co to za życia nie self-made milioner ma w świecie rzeczywistym?
zobacz więcej >>

"NIKOMU ANI SŁOWA"
W KAMPANII FUJIFILM

Odpowiedź, jeśli bardzo proste, żyją ich życie skromnie. I ?? nie mówię, że są skąpi, ale są oszczędni. Self-made milioner spędzić tylko na to, co jest konieczne, noszą proste ubrania i żyć jak zwykli ludzie.
zobacz więcej >>

ŚWIATOWA KAMPANIA MENNICY POLSKIEJ

Będą kupować tylko ich marzenie przedmiotów, takich jak luksusowe samochody, jeśli mają więcej pieniędzy. Nie będą one po prostu wydają pieniądze na celu po prostu popisać. Self-made milioner kupuje luksusowe materiały, tylko jeśli mają dodatkowe pieniądze.
zobacz więcej >>

LUTOWA KAMPANIA FOTOJOKER NA OUTDOORZE

Więc co się dzieje z pieniędzmi, które już je ?? wykonana? Większość pieniędzy, które już się je ?? woli idzie do inwestycji lub innych firm, a może nawet oszczędności, ponieważ tylko w ten sposób mogą zarobić jeszcze więcej pieniędzy.
zobacz więcej >>

INTERNETOWA KAMPANIA DLA BONPRIX.PL

Jeśli ?? widziałem kogoś, kto tak żyć, co media pokazując, najprawdopodobniej, że osoba nie jest milionerem. Większość czasu to ludzie z drugiej klasy, którzy zrobić.
zobacz więcej >>

GRUDNIOWA KAMPANIA FUJIFILM

Chcieli pokazać, że już zdobył ?? dużo pieniędzy, ale w rzeczywistości, ich konto bankowe jest pusty. Dlatego teraz wiesz media przynoszą błędną informację, więc przestań być wprowadzani w błąd przez media.
zobacz więcej >>

ZMIENIAMY POMORSKIE DLA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO

Jeśli chcesz być milionerem dzisiaj, trzeba zacząć od samego początku. Dowiedz się żyć oszczędnie, nie wydając lavishly.
zobacz więcej >>

KAMPANIA INFORMACYJNA "JESTEŚ W CENTRUM UWAGI"

Only żyjąc skromnie, można zapisać więcej pieniędzy i inwestowania, aby więcej pieniędzy. Jeśli spędzasz swoje pieniądze bogato, nigdy nie staje się milionerem, tylko dlatego, że ?? ve wydać wszystkie pieniądze w błoto.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA POLIMENI INTERNATIONAL LLC

Niektórzy ludzie nawet wydawać więcej niż to, co zyskali, i mam nadzieję, że ?? nie jesteś jednym z them.Making pieniędzy i staje się milionerem jest coraz bardziej proste w dzisiejszych czasach, jest zarządzanie pieniędzmi, które jest trudne.
zobacz więcej >>

PLANUJEMY DLA URZĘDU MIASTA ŁODZI

Musisz wiedzieć, jak kontrolować i zarządzać pieniędzmi, które masz. I że będzie edukacja finansowa.
zobacz więcej >>

MCONNECTION ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z POT

Social media jest niezwykle ważne dla organizacji. Gdy wszystko bieżące profile dla mediów społecznych zostały wyprodukowane i inne ludzie są często zaangażowane w Internecie, jest tak samo ważne, aby zachować kontrolę wartości social media dla Twojego przedsiębiorstwa.
zobacz więcej >>

KAMPANIA E-MAILINGOWA DLA OSTRÓDY

Social media jest niezwykle ważne dla organizacji. Przy wszystkich swoich aktualnych profili dla mediów społecznych zostały wyprodukowane i inni ludzie są często zaangażowane w Internecie, jest tak samo ważne, aby zachować kontrolę wartości social media dla Twojego przedsiębiorstwa.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ

Z niemal każdego rodzaju procedur handlowych i biznesowych teraz w internecie w erze technologii state-of-the-art, nawet jeśli nie specjalnie chce być integralną częścią mediów społecznościowych, nie zatriumfuje jeśli nie " t.
zobacz więcej >>

MAILING DLA UMWP

Po prostu dlatego, że twoje konkursy Plus to Twój obecnych i potencjalnych klientów, są w internecie i trzeba być na bieżąco z wystąpień.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA ZIPP

W związku z tym, trzeba Social Media zasobów monitorowania. Pojawienie się w mediach społecznościowych ma doskonały potencjał dla firm, aby uzyskać znaczącą zajrzeć do odpowiednich nisz.
zobacz więcej >>

ATLAS STUDIO NA OUTDORZE

Pomimo skomplikowanych etapów ekonomicznych ekonomicznym poziomie badań są odpowiednio przedstawione jako nośnika społecznej.
zobacz więcej >>

MCONNECTION I PORT ŁÓDŹ

Dom mediowy mconnection nawiązał współpracę z nowootwartym centrum handlowym PORT ŁÓDŹ.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA E-OPRAWA.PL

Mconnection zdobyło budżet mediowy serwisu internetowego oferującego oprawę obrazów, zdjęć i reprodukcji  e-oprawa.pl
zobacz więcej >>

WALENTYNKOWY BUKIET
W KAMPANII E-KWIATY.PL

Mconnection jest odpowiedzialny za planowanie i zakup mediów dla kwiaciarnii internetowej E-kwiaty.pl
zobacz więcej >>

ZACHOWAJ CHWILE NA ZAWSZE
W KAMPANII NIKONA

Rozpoczęła się świąteczna kampania reklamowa NIKONA.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA BOOKKEEPER.PL

Dom mediowy mconnection zdobył budżet mediowy serwisu www.bookkeeper.pl oferującego usługi księgowe on-line. W ramach współpracy przeprowadzona została wizerunkowa kampania launchingowa.
zobacz więcej >>

MCONNECTION WSPIERA SIATKÓWKĘ

Dom mediowy mconnection został jednym ze sponsorów drużyny siatkarskiej kobiet LTS Legioniovia Legionovo. W ramach tej umowy będziemy wspierać beniaminka pierwszej ligi w sezonie 2009/2010.
zobacz więcej >>

CO DWA NIKONY TO NIE JEDEN

Nikon rozpoczął akcję promocyjną w dwóch sieciach salonów fotograficznych. Osoby dokonujące zakupu lustrzanki cyfrowej Nikon D5000 otrzymają gratis aparat kompatkowy Nikon L20. 
zobacz więcej >>

KAMPANIA REKLAMOWA SERWISU LICYTUJIKUP.PL

Rusza kampania reklamowa nowego serwisu aukcyjnego licytujikup.pl.
Kampania ma na celu budowę świadomości nowej marki wśród użytkowników internetu.
zobacz więcej >>

KAMPANIA WYBORCZA
DANUTY HUEBNER

Na potrzeby kampanii wyborczej do Europarlamentu dom mediowy mconnection zaplanował i zrealizował zakup materiałów reklamowych dla kandydatki Platformy Obywatelskiej w Warszawie prof. Danuty Hübner.
zobacz więcej >>

KAMPANIA SEM DLA PAMSO

Przeprowadziliśmy działania reklamowe w oparciu o SEM (Search Engine Marketing) dla jednego z łódzkich producentów mięsa PAMSO S.A. Kampania dotyczyła produktów grillowych.
zobacz więcej >>

PREZYDENCKA KAMPANIA WYBORCZA W OLSZTYNIE

mconnection jest odpowiedzialne za planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii wyborczej kandydata na prezydenta Olsztyna Krzysztofa Krukowskiego.
zobacz więcej >>

KAMPANIA SPOŁECZNA

mconnection zaplanował oraz dokonał zakupu mediów na potrzeby kampanii społecznej zorgranizowanej przez Biuro Poselskie europosła Janusza Lewandowskiego i Europejskiej Partii Ludowej.
zobacz więcej >>

DROGERIE NATURA

mconnection na zlecenie agencji interaktywnej energe21 odpowiada za planowanie i zakup mediów sieci Drogierii Natura skierowanej do kobiet - użytkowniczek serwisów dotyczących urody, zdrowia i mody.
zobacz więcej >>

BIOFIX - NOWY KLIENT W PORTFOLIO MCONNECTION

Rozpoczęliśmy współpracę z jednym z widodących producentów herbat w Polsce.
zobacz więcej >>

KAMPANIA OUTDOROWA DLA ABFOTO.PL

Kolejny z naszych Klientów docenił wartość promocji marki w oparciu o nośniki outdoorowe.
zobacz więcej >>

MCONNECTION DLA YEBA.PL

Nowy na rynku e-commerce serwis handlowo-rozrywkowy Yeba.pl rusza z kampanią outdoorową.
zobacz więcej >>

SUPER OFERTA W ONET.PL DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

W związku z uruchomieniem we wrześniu nowego serwisu zakupy.onet.pl oferujemy zarówno naszym stałym jak i nowym Klientom atrakcyjne warunki obsługi marketingowej w nowym serwisie.
zobacz więcej >>

 
Partnerzy: